Přihláška SZDP

Registrace člena SZDP

min 8 znaků, min 1 pismeno a 1 cislo

Firma - povinné údaje

rádi bychom Vás pozvali ke vstupu do Svazu zaměstnavatelů dřevozpracujícího průmyslu. Svaz je sdružením firem působících v této oblasti, které se snaží hájit a podporovat zájmy dřevařského průmyslu v České republice.

Věříme, že Váš podnik již nyní úspěšně působí na trhu, ale vstup do našeho Svazu Vám může poskytnout mnoho výhod. Svaz disponuje rozsáhlými zkušenostmi a kontakty v oblasti dřevařství a může Vám pomoci v mnoha oblastech Vašeho podnikání.

Členstvím ve Svazu získáte přístup k nejnovějším informacím o vývoji dřevařského průmyslu, možnost účasti na výstavách, konferencích a seminářích, které Vám pomohou rozšířit Váš obchodní okruh a získat nové kontakty. Dále Vám poskytneme přístup k odborným publikacím, které Vám umožní být v obraze s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Svaz rovněž usiluje o zlepšení podnikatelského prostředí v dřevařském průmyslu, což zahrnuje i spolupráci s vládou a úřady. Díky členství ve Svazu můžete mít větší vliv na vytváření podmínek pro Vaše podnikání.

Věříme, že naše spolupráce by mohla být prospěšná pro obě strany a že Vaše členství v našem Svazu Vám může přinést mnoho výhod a přínosů pro Vaše podnikání. Pokud máte zájem o bližší informace o našem Svazu a členství v něm, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem, Prezident SZDP

SZDPportál

SZDP tradičně na straně českých dřevařů a lidí fandících dřevu a lesu

Aktivity

Tags

© SZDP.CZ. All Rights Reserved. Design APICON, s.r.o.